Про ліцей "ПРОМЕТЕЙ"

***

Шановні Хмельничани!
Колектив Університету економіки і підприємництва оголошує про відкриття нового навчального закладу – Хмельницького ліцею «Прометей»
м.Хмельницький, вул.Героїв Майдану,13

Історія створення ліцеїв як навчальних закладів на радянському та пострадянському просторі бере початок з 1989-го року.
Що таке ліцей? Яка його відмінність від загальноосвітньої школи?

Відмінність полягає в тому, що в ліцеї навчання проходить по власним навчальним програмам. Тобто, проходить певна спеціалізована підготовка учнів до вступу у заклади вищої освіти.

Ліцей «Прометей» підготував власну програму навчання, певну спеціалізацію, а саме, поглиблене вивчення економічно-математичних дисциплін або іноземних мов, а також програми на всі предмети загальноосвітньої школи. Всі програми розроблені професорсько-викладацьким складом з величезним досвідом роботи.

Відбір до ліцею проводиться з 7 класу за співбесідою. Буде проводитись «парна» система викладання предметів, що дозволить випускникам ліцею легше адаптуватись до умов навчання в закладах вищої освіти.

Пріоритетним напрямком навчання в ліцеї вбачається безкоштовна підготовка до ЗНО протягом двох років: від психологічної адаптації до отримання якісних знань з предметів, які ліцеїст планує здавати при вступі до закладу вищої освіти.

В розпорядженні ліцеїстів буде сучасна матеріально-технічна база із сучасними мультимедійними класами, лекційними аудиторіями, із бібліотекою, в тому числі і електронною, актовою залою, пунктом харчування, зимовим садом та багато іншого.